Dzień Dziecka Niepełnosprawnego 05.06.2016r.

Zaczarowany Dzień Dziecka Niepełnosprawnego 05.06.2016r.

Już po raz VII Stowarzyszenie Dobry Brat organizuje Zaczarowany Dzień Dziecka Niepełnosprawnego.

Serdecznie zapraszamy 5.06.2016. godz. 12.00!!!

Ta integracyjna impreza niosąca radość dzieciom z wielu regionów kraju organizowana jest w malowniczych plenerach Centrum Rehabilitacyjno-Rekreacyjnego Dobry Brat w Osieku. W trakcie jej trwania na gości czekać będzie wiele atrakcji, wystąpi Maciej Miecznikowski  i artyści niepełnosprawni z woj. pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

RAMOWY PLAN

11:00 Otwieramy nasze bramy!!!
Przy wejściu odbieramy dla dzieci kupony na ciepły poczęstunek, napoje, lody.

12:00 Uroczyste rozpoczęcie imprezy

Powitanie Gości na głównej scenie w Centrum Dobry Brat.
Przedstawienie idei imprezy.
Kilka słów o Stowarzyszeniu Dobry Brat, a także poprzednich edycjach Zaczarowanego Dnia Dziecka.

Przez cały czas na Głównej Scenie imprezy grają zaproszone zespoły muzyczne. Przedstawienia prowadzi Teatr Qufer

• Skacz Jak Piłka! Dalszy ciąg ogromnej frajdy na kolorowym, nadmuchiwanym placu zabaw; punkt programu skierowany szczególnie do młodszych dzieci.
  • Jednym Śladem. Pokazy sprawności i umiejętności motocyklistów. W ramach tych pokazów odbywa się również obwożenie chętnych Uczestników efektownymi motocyklami z bezpieczną szybkością i na niewielkim dystansie.
  • W świat swoich magicznych spektakli wciągnie zachwyconych widzów Teatr QFER
  • NA RATUNEK! – gościć będziemy Strażaków wozu bojowego , każdy chętny młody człowiek będzie mógł zapytać o co tylko chce, zrobić sobie zdjęcie w szoferce. STRAŻACY przypomną jakie są zasady bezpiecznego poruszania się po lesie, dlaczego nie wolno żartować z ogniem i jakie są podstawowe zasady ratujące życie, gdy już stanie się nieszczęście.
  • Pokaz wielkich baniek mydlanych
  • „buzki”  malują klauni z fundacji DrClown
  • Pokazy „szczudlarzy”

13:00 WINDSURFING – pokazy mistrzów na jeziorze KAŁĘBIE. Na scenie rozmowa z Mistrzem świata i olimpijczykami, co daje im sport, kto może spróbować tej dyscypliny i dlaczego warto spróbować

13:00-15.00 dla każdego dziecka „MAŁE CO NIECO”
- coś na ciepło
- napoje
- lody, ciastka

16:00 Koncert gwiazdy polskiej estrady, specjalnie dla nas zaśpiewa Maciej Miecznikowski
Wraz z zespołem

Zakończenie imprezy około 18:00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIECI WRAZ Z RODZINAMI WSPÓLNIE ZACZARUJMY DZIEŃ DZIECKA!!!.