Zaczarowany Dzień Dziecka Niepełnosprawnego 11.06.2017r.

Już po raz VIII Stowarzyszenie Dobry Brat organizuje Zaczarowany Dzień Dziecka Niepełnosprawnego.
Serdecznie zapraszamy 11.06.2017. godz. 12.00!!!
Ta integracyjna impreza niosąca radość dzieciom z wielu regionów kraju organizowana jest w malowniczych plenerach Centrum Rehabilitacyjno-Rekreacyjnego Dobry Brat w Osieku. W trakcie jej trwania na gości czekać będzie wiele atrakcji, wystąpi Maciej Miecznikowski i artyści niepełnosprawni z woj. pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

RAMOWY PLAN

11:00 Otwieramy nasze bramy!!!
Przy wejściu odbieramy dla dzieci kupony na ciepły poczęstunek, napoje, lody.

12:00 Uroczyste rozpoczęcie imprezy

Powitanie Gości na głównej scenie w Centrum Dobry Brat.
Przedstawienie idei imprezy.
 Kilka słów o Stowarzyszeniu Dobry Brat, a także poprzednich edycjach Zaczarowanego Dnia Dziecka.

•
Przez cały czas na Głównej Scenie imprezy grają zaproszone zespoły muzyczne. Przedstawienia prowadzi Teatr Qufer
  • Skacz Jak Piłka! Dalszy ciąg ogromnej frajdy na kolorowym, nadmuchiwanym placu zabaw; punkt programu skierowany szczególnie do młodszych dzieci.
  • Jednym Śladem. Pokazy sprawności i umiejętności motocyklistów. W ramach tych pokazów odbywa się również obwożenie chętnych Uczestników efektownymi motocyklami z bezpieczną szybkością i na niewielkim dystansie.
  • W świat swoich magicznych spektakli wciągnie zachwyconych widzów Teatr QFER
  • NA RATUNEK! – gościć będziemy Strażaków wozu bojowego , każdy chętny młody człowiek będzie mógł zapytać o co tylko chce, zrobić sobie zdjęcie w szoferce. STRAŻACY przypomną jakie są zasady bezpiecznego poruszania się po lesie, dlaczego nie wolno żartować z ogniem i jakie są podstawowe zasady ratujące życie, gdy już stanie się nieszczęście.
  • zespół taneczny działający w MDK w Toruniu, prowadzony przez
Pana Macieja PasternakaPokaz wielkich baniek mydlanych
  • „buzki” malują klauni z fundacji DrClown
  • Pokazy „szczudlarzy”

13:00 WINDSURFING – pokazy mistrzów na jeziorze KAŁĘBIE. Na scenie rozmowa z Mistrzem świata i olimpijczykami, co daje im sport, kto może spróbować tej dyscypliny i dlaczego warto spróbować

13:00-15.00 dla każdego dziecka „MAŁE CO NIECO”
- coś na ciepło
- napoje
- lody, ciastka

16:00 Koncert gwiazdy polskiej estrady, specjalnie dla nas wystąpi zespół Kombi

Zakończenie imprezy około 18:00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIECI WRAZ Z  RODZINAMI
WSPÓLNIE ZACZARUJMY DZIEŃ DZIECKA!!!.